Sponzoři

HS Flamingo s.r.o.

Společnost HS Flamingo s.r.o. je největší velkoobchod s kompletním sortimentem pro stavbu krbů v České republice. Dále je naše společnost výrobcem a výhradním prodejcem vysoce kvalitních krbových kamen HS Flamingo, teplovodních krbových vložek Aquaflam a silnostěnných kouřovodů. Jsme ryze českou společností s dlouholetými zkušenostmi na trhu.

Box Events

Společnost Boxevents byla založena na vyvíjení aktivit v oblasti českého boxu,podporou závodníků, trenérů a činovníků. Jejím poslaním je popularizovat box v České republice formou pořádání boxerských turnajů a večerů, vydáváním a překladáním knih a informací o boxu, výrobou a prodejem originálního boxerského oblečení a vybavení sovisejícím s boxem. Společnost BOXEVENST je hrdým sponzorem několika závodníků a patronem Jednotky intenzivní péče novorozeneckého odd.dětské Thomayerovi nemocnice v Krči.

Studio dkLAB

Hlavní činností studia dkLAB je webdesign a tvorba webových stránek. Studio nabízí široké spektrum grafických služeb. Od loga, až po kompletní firemní identitu. Dodává tiskoviny, PVC plachty, reklamní předměty či pracovní oděvy. Rovněž nabízí grafické návrhy webových stránek a převod grafického návrhu do XHTML/CSS. Dodává redakční systémy a internetové obchody. Samozřejmostí v nabídce služeb je internetový marketing a SEO.

   dkLAB

www.dklab.czLion Nutrition

Lion nutrition patří mezi přední české prodejce kvalitní sportovní výživy a doplňků stravy. Našim cílem je přinášet na trh vysoce kvalitní produkty nejen pro sportovce, ale i pro širokou veřejnost a tím napomáhat k aktivnějšímu životnímu stylu. Při vývoji nových výrobků vycházíme z dlouholeté spolupráce s těmi nejlepšími sportovci a trenéry nejen české scény ale díky kontaktům s těmi nejlepšími i scény světové.

Sponzoři

HS Flamingo                                               Box Events                                               Lion Nutrition                                              dkLAB