Sponzoři

HS Flamingo s.r.o.

Společnost HS Flamingo s.r.o. je největší velkoobchod s kompletním sortimentem pro stavbu krbů v České republice. Dále je naše společnost výrobcem a výhradním prodejcem vysoce kvalitních krbových kamen HS Flamingo, teplovodních krbových vložek Aquaflam a silnostěnných kouřovodů. Jsme ryze českou společností s dlouholetými zkušenostmi na trhu.

Box Events

Společnost Boxevents byla založena na vyvíjení aktivit v oblasti českého boxu,podporou závodníků, trenérů a činovníků. Jejím poslaním je popularizovat box v České republice formou pořádání boxerských turnajů a večerů, vydáváním a překladáním knih a informací o boxu, výrobou a prodejem originálního boxerského oblečení a vybavení sovisejícím s boxem. Společnost BOXEVENST je hrdým sponzorem několika závodníků a patronem Jednotky intenzivní péče novorozeneckého odd.dětské Thomayerovi nemocnice v Krči.

Lion Nutrition

Lion nutrition patří mezi přední české prodejce kvalitní sportovní výživy a doplňků stravy. Našim cílem je přinášet na trh vysoce kvalitní produkty nejen pro sportovce, ale i pro širokou veřejnost a tím napomáhat k aktivnějšímu životnímu stylu. Při vývoji nových výrobků vycházíme z dlouholeté spolupráce s těmi nejlepšími sportovci a trenéry nejen české scény ale díky kontaktům s těmi nejlepšími i scény světové.

Sponzoři

HS Flamingo                                               Box Events                                               Lion Nutrition