V Broumově se boxovala 2. liga

Broumovský Boxing club pořádal v sobotu 28. dubna ve Sportovní hale na Spořilově druholigové kolo boxu, na které přijely oddíly boxu z Trutnova, Brandýsa nad Labem, Prahy a Jičína.

V Broumově se boxovala 2. liga

Boxeři se utkali ve 13 zápasech v kategoriích Přípravka, Kadeti, Junioři a Senioři, ze kterých si každý z účastníků odnesl drobnou pozornost od broumovského klubu. Pořádající oddíl měl silné zastoupení a vybojoval tři vítězství (Šuda, Brause a Basajev) a dvě remízy (Jarkovský a Pollak). Na závěr organizátoři akce po poradě s rozhodčími vyhlásili výsledky soutěže o nejhezčí zápas a nejlepšího boxera. V prvním případě byli oceněni broumovský Jílek s jičínským Mesiarem, nejlepším boxerem byl rozhodčími vyhlášen 13 letý Jakub Šuda z Broumova (letošní vicemistr České republiky v kategorii 12 – 14 let na Mistrovství ČR v Ostravě), který ve svém zápase porazil 17 letého soupeře z Prahy. Jako cenu si odnesl kožené závodní boxerské rukavice Sulov.

"Sportovní klání bylo zpestřeno vystoupením studentek zpěvu ze Základní umělecké školy v Broumově pod vedením Romany Roškové a ukázkou břišního a scénického tance broumovských děvčat. Ozvučení akce zajistil Tomáš Cirkl, občerstvení připravila jaroměřská mexická restaurace Grande Patria. Rád bych poděkoval soutěžícím, sponzorům a všem, kteří se na pořádání akce podíleli," vyjmenoval doprovodný program jeden z pořadatelů a zároveň jeden z trenérů Boxing clubu Broumov Jaroslav Rojkovič.

Více informací o broumovském clubu a jeho aktivitách na www.boxingclubbroumov.cz.

Foto: Tomáš Cirkl

Sponzoři

HS Flamingo                                               Box Events                                               Lion Nutrition