ME boxu 2012 Rusko - Anapa

ME boxu 2012 Rusko - Anapa

ME boxu 2012 Rusko - Anapa

Citace z BOX EVENTS:

oba závodnící dnes na ME žáků svoje zápasy o medaili prohráli


Jakub Šuda ve váze do 50kg

Narazil na soupeře z Bulharska Asenov Romen. Soupeř měl velmi podobný styl jako Kuba a oba dva se snažili držet střed ringu a soupeře vytlačit na provazy. Bulharovi se v prvním kole podařilo víckrát zasáhnout našeho borce a vedl. Druhé kolo Kuba chtěl, ale bohužel se nedařilo do útoku se vrhal bez přípravy a a zbytečně inkasoval. Ve třetím kole to bylo kdo z koho Kuba má srdce bojovníka a na soupeře se vrhl vší silou, ten si ale vědom svého bodového náskoku boxoval spíše z ústupu a nenechal se zasáhnout, konečný výsledek je 12:5 pro Bulhara

Michal Bartůněk ve váze do 52kg

Soupeř z Ázerbájdžánu Guliyev Parviz byl nad síly našeho Michala. Soupeř šel tvrdě po Michalovi a tvrdě zasahoval na spodek i hlavu, po jednom z přesných úderů byl Michal počítán, ale nebyl otřesen a mohl pokračovat dál. Ve druhém kole se Michal snažil soupeře zatlačit a celkem se mu to dařilo, ale po jedné povedené kombinaci Ázerbajdžánce byl Michal opět počítán a ringový rozhodčí ukončil utkání r.s.c.

Vystoupení našich kluků sice tady na ME skončilo, ale už na zítřek jsme domluveni s Němci a Litevci na společných sparingách.

Kluci tu ostudu neudělali a pokud se bude dál pracovat na jejich vzrůstu, tak o nich jistě ještě uslyšíme. A to ať už ve starší kategorii kadetů, kam přechází od nového roku Michal Bartůněk a nebo o Kubovi, který ještě celý příští rok bude boxovat v kategorii žáků.


s pozdravem reprezentační trenér Duda Pavel

FOTO

Sponzoři

HS Flamingo                                               Box Events                                               Lion Nutrition