Galavečer Broumov

Broumovští boxeři, kteří v pátek nastoupili ke svým zápasům při druhém Galavečeru boxu v sále infocentra v Broumově, neprohráli.Jakub Šuda zvítězil.

Galavečer Broumov

Broumovští boxeři, kteří v pátek nastoupili ke svým zápasům při druhém Galavečeru boxu v sále infocentra v Broumově, neprohráli. Jakub Šuda jako jediný z broumovských borců zvítězil. Herbert Brause, Daniel Grim a Michal Jarkovský se svými soupeři remizovali.

V Broumově ke svým zápasům nastoupili boxeři i boxerky ze Slovenska, z polského Kaczor Box Teamu Walbrzych, Pardubic, Jičína a již zmiňovaní čtyři borci z domácího Boxing Clubu Broumov.

Boxing Club v Broumově před dvěma lety, po více než čtyřiceti letech, obnovil své působení díky trenérům Kamilu Grimovi a Jaroslavovi Rojkovičovi. Za dva roky už broumovští boxeři dosáhli pozoruhodných úspěchů. Mladí boxeři broumovského oddílu pravidelně nastupují ve 2. české a polské lize, jsou zváni na exhibiční boxerská setkání v Praze, Hradci Králové i v Polsku. Jakub Šuda úspěšně reprezentoval Broumov i Českou republiku na Mistrovství Evropy přípravek v Rusku. Šuda, Brause a Jarkovský jezdí na turnaje a soustředění české reprezentace.

Galavečer, který se svým druhým letošním ročníkem stal pravidelnou předvánoční společenskou akcí v Broumově, tak je odměnou za celoroční dřinu a dosažené úspěchy. Zaplněný sál infocentra každé utkání bouřlivě prožíval a bojující borce odměňoval potleskem.

zdroj článku naše broumovsko

 FOTO :

Sponzoři

HS Flamingo                                               Box Events                                               Lion Nutrition