Boxing club Broumov má za sebou úspěšný víkend

Jakub Šuda úspěšně reprezentoval 12. a 13. května broumovský oddíl a Českou republiku, když zvítězil na mezinárodním turnaji Memoriál Štefana Matejčíka v Bratislavě na Slovensku a dalších sedm členů oddílu se zúčastnilo druholigového kola v Praze.

Boxing club Broumov má za sebou úspěšný víkend

Jakub Šuda se sobotním vítězstvím nad Danielem Moravčikem z Box-clubu Považan Nové Mesto nad Váhom probojoval do nedělního finále. V tomto duelu s přehledem zvítězil, když jeho soupeř Ladislav Scápal z BC OBK Tomáškovo byl ve třetím kole po tvrdém úderu počítán.

Borci, kteří se utkali o body do tabulky II. ligy v Praze na Chodově, vybojovali pro broumovský oddíl jedno vítězství (Michal Jarkovský) a dvě remízy (Jakub Zima, Jirka Jílek).

"Famózní box předvedl Michal Jarkovský, který se do svého soupeře pustil s takovou vervou, že jeho trenér byl nucen po 20 vteřinách zápas ukončit vhozením ručníku do ringu. Na zkušenou v Praze byli rovněž broumovští nováčci, kteří nastoupili ke svým prvním zápasům. I když nezvítězili, odjížděli domů s dobrým pocitem a cennou zkušeností," komentoval výsledky broumovského Boxing clubu jeden z trenérů Jaroslav Rojkovič.

Sponzoři

HS Flamingo                                               Box Events                                               Lion Nutrition